Atrakcje

Atrakcje

Plaża

Chociaż od centrum Białogóry na nadbałtycka plażę jest około 1.5 kilometra, to droga na nią prowadzi przez las i nie jest uciążliwa. Na plażę w Białogórze prowadzą dwie drogi.Czytaj Więcej »

Nordic Walking

Nordic Walking Park Białogóra to atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. To nie tylko park, to specjalnie przygotowana sieć ścieżek. Prawie 32 kilometry tras o różnych…Czytaj Więcej »

Stadnina Koni

Czy spędzając urlop w Białogórze można wybrać się na jazdę konną? Tak! Przy Rezydencji Myśliwskiej działa stadnina koni – można nauczyć się podstaw jazdy na koniuCzytaj Więcej »

Rezerwat Przyrody

Rezerwat Przyrody Białogóra to obszar leśny o powierzchni ponad 200 hektarów. Jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie rośnie ponikło wielołodygowe i przygiełka brunatnaCzytaj Więcej »

Szlaki Rowerowe

Trasa rowerowa z Białogóry do Dębek prowadzi terenami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jadąc z Białogóry czerwonym szlakiem przejedziemy południowym skrajem rezerwatuCzytaj Więcej »

Spływy Kajakowe

Spływy kajakowe to kolejna atrakcja turystyczna dla aktywnych turystów. Zaledwie kilka kilometrów od Białogóry – w Dębkach – można skorzystać ze spływu kajakowego krętą rzeką Piaśnica.Czytaj Więcej »

Latarnia Morska

Latarnia Stilo zlokalizowana jest w oddalonym o 15 kilometrów (w linii prostej) od Białogóry Osteniku.Czytaj Więcej »

Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie położone jest kilka kilometrów na południowy-wschód od Białogóry. Jezioro o powierzchni ponad 1400 hektarów ma charakter rynnowy – jest podłużne o długości prawie 8 kilometrów.Czytaj Więcej »

Słowiński Park Narodowy

Nazwa parku pochodzi od Słowińców – społeczności, która kiedyś zamieszkiwała rejony teraźniejszego parku.Czytaj Więcej »